SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pixh për martesë!
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '14
Lloji :
Suzuki Caddy
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
1989
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
51191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Është e ngjyrosur me ngjyrë portokalle ME PERLA (gjatë natës behët e terrueshme)
- Puna ështe bere me kujdes të madh, është çmontuar pothuajse krejt në menyre që të ngjyroset me perpikshmëri
- Karrikat e para janë të Porsche-se 444 të veshura me lëkurë të zezë dhe bez ngjyrë portokall. Gjithashtu edhe anët e brendshme të dyerve janë me po të njejtin kombinim (tapacirat)
- Kasetofon është Pioneer si dhe 4 autoparlanta të po të njejtës firmë
- Posedon mbulojen/ceradën që është e punuar enkas për këtë veturë
- Mbrojtset para dhe mbrapa (branikt) janë të punuar punë-dore prej metalit me trashësi t=3mm
- Gjatë dimrit përdoret me marshin 4 rrotësh (4WD), gjithashtu edhe në raste kur përdoret në bjeshkë


Preferohet që pronari i ri të jetë 'single' në mënyrë që t'ja sheh hajrin Pixhit (-:
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
045663688 dhe 049400899
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »