SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '14
ID e produktit :
51235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel vectra 1.9 CDTI , 150ps ,navi, bord kompjuter ,klimen dy zonale ,tempo mat ,telefon .
Informata rreth publikuesit
enizkrasniqi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »