SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault mega Scenic
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '14
Lloji :
Renault Electric Scooter - EC03
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
51258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
qmimi i pa diskutushem 4300

Shitet dhe mudesi ndrrimi qmimi ndryshon me ndrrim
Renault Grand Scenic ll 1.9 dci, 96kw viti 29.10.2005 me 7 ulese,ne gjendje te rregullte teknike dhe optike
te paguara i ka DOGANEN dhe HOMOLOGIMIN .i ardhur nga CH
==Opsionet ==
-Cenzor
-I hapur Lart
-marshin 7 Shpejci
-Klim
-ABS
-AIR BAG
-Ulset gjysem Lekur
-7 ulse
-hekranin Digital
-Espen
-gomat M+S DRITA TE MJEGULLES
TEMPOMAT
KOMANDA NE TIMON
FELLNE
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO CD
MBYLLJE QENDRORE
etj....
Per me shum info kontakt tel .044-130-612 049-130_612
Informata rreth publikuesit
Enes
viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »