SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugoet 307 XS 1.6 HDI 5P -04
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '14
Lloji :
Peugeot 530
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,259
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
51268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugoet 307 XS 1.6 Disel hidraulik ka ngjyr metalike e hirit e gatshme per qdo lloj prove kilometrat jan te garantuara e mbajtur vetem nga nje pronar posedon klimatronik posedon dy qelse goma te veres me fellne nga fabrika e Peugoet dhe goma te dimrit te reja nderrim i mundeshem vetem me vw
Informata rreth publikuesit
endrit
Prishtinë
044298433
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »