SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Twingo 1.2 eco 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
33,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
51276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet automobili twingo viti i prodhimit 2010 me 33.000 te kalume, 1.2 benzin eco qe ne rruge te gjate hargjon shum ma pak. Kasetofoni osht me cd audio dhe cd/mp3.
Informata rreth publikuesit
Ben
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »