SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kamioneten VW T4, 2.4 Diesel, 1993, 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '14
ID e produktit :
51301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamioneten VW T4, viti i prodhimit 1993, 2.4 diesel, 4x4, me kabine te dyfishte. Kamioneta eshte ne gjendje shume te mire, posedon goma M+S. I ka 305872 km te kaluara. Ka regjistrim RKS deri ne nentor 2015. Cmimi 2800€ (i negociueshem) Kontakti: +377-45-593-352 (viber)
Informata rreth publikuesit
lorenditi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »