SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
38,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
51326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA GOLF 2 NE GJENDJE PERFECT ESHT LEKUR E ZEZ MBRENDA GJAMA ELEKTRONIK KARRIKE ME NXEMJE ME NJE FJEL PERFECT ESHT EXTRA REGJISTRIM 1 VIT QMIMI ESHT FIKS. 045-673-783 049-798-365 - EXTRA KA .......... Radio CD Ulëse me nxemje Interior lëkure Dritare elektrike Pasqyra elektrike Spoilerë Ngjyrë metalike Hidraulik Timon multifunksional Drita mjegulle Shiber
Informata rreth publikuesit
iliros.xz
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »