SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Zafira 1.8 B+Plin viti 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
Lloji :
Opel FX High Output
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
51334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Zafira 1.8 16v Benzin dhe Plin permes dizneve,7 ulse,viti i prodhimit 2002,goma te dimrit,bej edhe ndrim me ndonje vetur me te vogel.
Informata rreth publikuesit
A
Prishtinë
044226758
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »