SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel movano tdi 2003
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
Lloji :
Opel Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
51345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel movano furgon tdi viti 2003 qe ni vit i ardhur nkosov iqlajmrum denim nuk ka vlen te ceket nuk asht hipotek 240000 te kaluara qmimi 2700
Informata rreth publikuesit
Gafurr
Ferizaj
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »