SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford mondeo 2003
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '14
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
51366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose ndrroj ford mondeo viti i prodhimit 2003 vetura posedon liber servisi esht e importuar nga gjermanija pa dogan vetura esht ne gjendje te shkelqyer teknike
Informata rreth publikuesit
Liridon
Fushë Kosovë
fush kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »