SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GMC Youkon Denali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '13
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
60
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
5162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet gmc Youkon Denali
XL 6.3 benzin V8, viti i prodhimit 2004, automatik, klime, airbag, abs, karrikat me nxemje dhe ftofje. Vetura eshte ne gjendje perfekte.
Informata rreth publikuesit
Selami
Gjilan
044 125 586
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »