SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes S320 Diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '13
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
5163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi S320 Diesel viti i prodhimit 2006 ne muajin e 9.
Vetura edhte ne gjendje shume te mir eshte me 5 ulese.
Posedon: karrikat me nxemje dhe ftofje, klimatronik, gjamat i ka te zi fabrikisht.

Per info na kontaktoni ne
044 125 586
044 302 821

Presim bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Selami
Gjilan
044 125 586
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »