SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 318 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '13
Lloji :
BMW M3
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
5164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura 318 td 2.0 diesel, viti i prodhimit 2004 me klim, me centrall gjamave edhe dyerve, karrikat me nxemje. Vetura eshte ne gjendje peerfekte
Informata rreth publikuesit
Selami
Gjilan
044 125 586
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »