SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamjon Iveco per bartjen e kuzhinave
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '13
Lloji :
Iveco
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Viti :
1999
ID e produktit :
5165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamjoni Iveco per bartjen e kuzhinave dhe mobiljeve. I rujtun shume, viti i prodhimit 1999, prekolicen e ka te gat 450x200.
Informata rreth publikuesit
Selami
Gjilan
044 125 586
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »