SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat b3 1.6 diesel 1989
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
52162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin b3 karavan 1.6 dizel 44Kw fabrikisht nuk esht ndrru motorri asniher per dokumenta garantoj ,viti i prodhimit 1989 ne gjendje shum te mir teknike shum i ruajtur dhe shum i shterngun si ne kariseri ashtu edhe ne motorr punon perfekt nuk ka koruzion askund baterin e re 75 KW mundeni me pa edhe vet dhe me provu kush esht i interesuar me tabela 03 , te pasati vetem duhet bravat e mramta me ja ndreq i hapen por me vshtirsi dhe shofershajben e ka te krisur pak , esht kerr familjar ekonomik , shpenzimet minimale 8L / 150 Km, radio CD gomat e mira , regjistrimi nuk ka i skaduar me daten 04.11.2014 pa denim , kerrin po e shes urgjent per shkak se me duhen paret urgjent se nuk e kam pas ne mendje me shit qmimi i padiskutueshem me shum me kontaktoni : 049-424-387
Informata rreth publikuesit
meriton.aga25
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »