SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen/VW Touran - 2005
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
52265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Volkswagen/VW #Touran - 2005 - VW Touran 2.0 TDI- Viti prodhimit 2005- Automatik/ DSG- 5 Ulese- Komanda ne timon- Dritat Xenon- Fellne origjinale me goma te mira (16-she)- Computer Board- Ulset me ngrohje- Tempomat- Gjamat e hijezuar fabrikisht- Mbeshtetese te dores- Klimen automatike- Radio CD- (CD Changer)- Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike- Per me shume info. tel: 044/ 227 111- Cmimi 7000€
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prizren
044114354
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »