SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 1.9 TDI
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
52531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 i bardhe me regjistrim deri me 2016
Posedon : Navigacion , Goma te reja etj...
ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE .

TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE PERMES NUMRIT TE TEL : 044-133-220
Informata rreth publikuesit
Blerand
Gjilan
0038649133220
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »