SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motor elektrik per persona me aftesi te kufizuar
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '14
Lloji :
Hyosung
Marshi :
Automatik
ID e produktit :
53506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motor elektrik per persona me aftesi te kufizuar. Gjendja e mjetit eshte shume e mire, Sistemi i drejtimit eshte nepermjet nje leve te vogel dhe jo me timon te madh. I pershtatshem edhe per persona me aftesi te kufizuar edhe ne gjymtyret e siperme (duar). Cmimi eshte 700 euro. Mjeti ndodhet ne Tirane.
Informata rreth publikuesit
Tani
Ferizaj
00355673229139
Laprake, Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »