SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2.7 TDI - Viti 2005
Çmimi :
€11,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '14
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
53518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 TDI 2.7 Regjistrim 1 vit RKS. Full Extra / Karavan.
I ardhun prej Gjermanies para dy viteve te gjitha serviset e kryera me kohe.
Goma the fellne te rea.
Vetem 20 mij kilometra te kaluara ne Kosove.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Ferizaj
044-747-237
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »