SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion per Transport IVECO ML 75 E Viti: 2007
Çmimi :
€10,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '14
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
53529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
Shitet Kamioni me Lift Elektrik ( Permas)

Eshte Kamion IVECO ML 75 E16

Eshte ne Super Funktion me te Gjithat kontrollimet Teknik.

Viti Prodhimit: 2007
Kofferin permas per Transporte ne Gjatesi 6,30 m

Kamioni Gjindet per Momentin ne Prishtine

Qmimi eshte sipas Marreveshjes.
Mund te ofroni qdo sen interessante edhe naj lloj Nderrimi ose kompenzim


Mund te na Kontaktoni:

Me dergoni sms ne mobil te gjermanis Telefon +49 152 286 27916 dhe ju thirri temas

buja@buja-umzuege.de
ose
Telefon +49 152 286 27916
Informata rreth publikuesit
Indrit
+4915228627916
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »