SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
suzuki
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '14
Lloji :
Suzuki SJ
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
960.00
Viti :
1996
Ekstra :
CD Player, Radio, Spoiler
ID e produktit :
53552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
suzuki samurai 4x4 benzin 1..8 kabrio
Informata rreth publikuesit
Kenan
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »