SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
53553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 2 ne gjendje te rregullt ngjyr e kuqe , kubikazha 1.6 dizel viti 89
Informata rreth publikuesit
Sedat
Prishtinë
Mitrovic [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »