SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4 TDI
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
53570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet POLO 1.4 2002 , TDI
Informata rreth publikuesit
hamit
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »