SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault megane diesel 1.5
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '14
ID e produktit :
53577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault megane
Viti i prodhimit: 2003
Motorri: Diesel 1.5
Regjistrimi: Rks edhe 6 muaj
Modeli: 5 dyer
Ngjyra: E kuqe

Vrejtje: Turbina eshte e prishur...


Kontakt: 049 611 911 edhe Viber...
Shkumbini, Prishtine...
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »