SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 - 2005
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Viti :
2005
ID e produktit :
53914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Audi #A3 - 2005

AutoOSTRAL

Marka :AUDI
Tipi : A3 2.0
Viti i Prodhimit :2005
Lloji i Motorit :DIESEL
Numri i Dyerve:5
Ngjyra :E ZEZ METALIKE
KM te kaluara :121.000
Klima :KLIMATORNIK
Ndrruesi i shpejtsis: AUTOMATIK
Dogana: :E paguar + Homologimi
RKS


Per me shume informata kontakto ne numrat:


049501576
044501576
Informata rreth publikuesit
AutoOSTRAL
Ferizaj
049 501 576
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »