SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
ID e produktit :
53935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vivaro 1.9 DTI 2004 shum shum pak i perdorur 10 muaj regjistrim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Gjakovë
044-858-564
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »