SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5 3.0 TDI 2010
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
Lloji :
Audi A5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
118,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
54094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A5 Sportback 3.0 TDI viti 2010 posedon kameren, karrige lekure ,Bang olufsen sound system,118000 km te kaluara,239 ps, dy pare fellga 18 dhe 19 zoll. Qmimi 29.000 euro
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Ferizaj
044400312
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »