SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Fabia
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '14
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
54115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shkoda Fabia 1.4 Benzin, vetura esht ne gjendje shum te mir teknike, shum e rujtme si mrena ashtu edhe jasht, shum e shtrengume ne trapa, vetura tani esht servisuar. Ka regjistrim edhe 10 muaj, gjithashtu guma te reja te dimrit.

Kontakt:
Mentori 044335729
Informata rreth publikuesit
Besart
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »