SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
54173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 320D Coupe
Dritat Bixenon
Marshi Manual
Tempomat
Senzor Brisaqt
Km- 203.000 te Garantuara
Viti prodhimit 2007
Etj...
Nr. 0037744950058. Viber
Informata rreth publikuesit
Florim
Han I Elezit
Han I Elezit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »