SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 207
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '14
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
54186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura asht krjet ngjendje trregullt.
Informata rreth publikuesit
granit
Viti
045-654-583
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »