SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 1.8 16v
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '14
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
54234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen Opel Vectra 1.8 16v matorrin e ka ECO TECK ekonomik mator esht edhe me plin vetura esht ne gjendje te mir edhe komode
Informata rreth publikuesit
besnik
Gjilan
044531999
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »