SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opell astra
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
340,000,001
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
54243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opell astra 1.9 cd(ti) te kuqe
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Prishtinë
044340317
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »