SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d 2.0 Automatik 2003
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '14
Lloji :
BMW 330
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
54655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320d 2.0 Automatik/Tiptronic, klimatronic, ESP, APS, Airbags, Sensora te parkimit mbrapa. Fellne 17" + Fellne 15" me goma te reja te dimrit. Regjistrim deri ne Qershore 2015. I ardhun prej Gjermanis dhe i vetmi pronar ne Kosove. Nuk eshte ne hipotek
Informata rreth publikuesit
Baps
Prishtinë
045694494
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »