SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
54969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat 1.9 TDI - DI e kuqe
-Viti i prodhimit n`fund 1999
-Te kaluara 198000 km
-I garazhuar
-Klimatronik
-Tempomat
-Shiber
-Gomat M+S
-Pasqyret dhe xhamat elektronik
-Airbag
-ABS
-Alarm -Bateria e re
-Serviset e kryera me rregull
-Cmimi 4500 Euro
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »