SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A 170 - 1998
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
1998
ID e produktit :
55288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Mercedes #A 170 - 1998

Shes mercedes A170 cdi ne gjendje shum te mir teknike .
Posedon :
1.klim
2.air bag
3.Abs
Regjistrim deri ne 25/04/2015
Informata rreth publikuesit
arsim
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »