SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6 benzin
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
55316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*SHITET VW GOLF 2 1.6 BENZIN.
*VITI I PRODHIMIT 1989.
*REGJISTRIM DERI ME 06/05/2014.
*NGJYRA E HIRIT METALIKE. *5 DYER.
*5 SHPEJTESI MANUAL. *SHIBER.
*GOMAT E REJA M+S , 155/70/R13
*SERVISIM I PLOTE DHE NDRRIM I VAJIT.
*MOTORRIN NE GJENDJE SHUM TE MIRE.
*I RUAJTUR BRENDA DHE JASHTE , SHIH FOTOT
*QMIMI I VOLITSHEM
Informata rreth publikuesit
Adem
Rr. Bajram Bahtiri 61 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »