SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAAB 2.0 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '14
Lloji :
Saab 9-5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
195,000
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
55335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicrra qe 3 muaj. Te gjitha gjerat i punojn. Ndrrim i mundshem
Ipko:049429558
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjakovë
049585728
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »