SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme Oferte per Dy Vetura
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '14
ID e produktit :
55342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veturat duhet te jene te pershtatshme per terrene te veshtira (xhip), 4x4, me 5 dyer.

Na kontaktoni ne: 045 499 131 .
Informata rreth publikuesit
CACTTUS
Prishtinë
038 246 888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »