SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN 8.140 VITI 2005 EURO3 ME JASTAK HBB 6 SHPEJCI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
325,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
55393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET KAMJONI MAN 8.140 VITI 12.2004 I SA PO ARDHUR NGA JASHT ME KLIM TEMPOMAT KARRIGA ME NXEMJE E SHUM SENE EKSTRA PESHA BARTSE 5300 KG
Informata rreth publikuesit
ermal
Ferizaj
045924222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »