SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 -09
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
55397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 ne fund te vitit 2008 2.7 me targa te Gjermanise , ne gjendje perfekte FULL EXTRA ,


Automjeti posedon:

On-board kompjuter
Navi
Multitronik
Klimatronik
Sistemin e rregullimit per pershtatje ne menyre automatike(Confort Auto-Individual Dynamic)
Sistemin Start-Stop
Dyer mbyllen me gisht (sikurse foto)
Pasqyre me mbyllje elektronike
Uleset me nxemje , ftohje dhe me memorie
Xenon dhe Bixenon
Senzor te parkingut para dhe mbrapa
Senzor te shiut e shume te tjera..

Numrat kontaktues:
044/245/689
049/245/689

Viber, Whatsapp:
+37744245689
Informata rreth publikuesit
Musa
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »