SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet corvette
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '14
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
6.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Airbags
ID e produktit :
55448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lloji:Corvette Viti i modelit: 2005 Kilometrazha: 120 mije
Modeli: Lëndë djegëse:benzin Marsh: Automat

Makina eshte ne gjendje shum te mire pa asnje problem mund ta coni ne cdo servis nqs ka ndonje problem ...ka motorr 6.0 benzin .....etj etj per me shum informacion konaktoni ne nr e cel ,,faleminderit
Cmimi :Me marrveshje
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »