SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 - 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
197,823
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
29052005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
55463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audin ne gjendje te rregullt pune e cila i permban ket kushte esht audi a4 2.0 benzin e 2005 eshte tfsi ika 200ps edhe nje vit regjistrim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim B.
Rahovec
0037744941121
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »