SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI I THJESHTE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
55703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 4 TDI PA TE KUQE
66 KW 90 PS
VETURA ESHTE NE EMRIN TIME PERSONAL
VITI I PRODHIMIT 2002
XHENDJE SHUM TE MIRË
4 GOMA TE REJA

FULL EKSTRA
KLIME FUNKSIONALE
AIR BAG
QELS ME TELEKOMAND
LIBËR TE SERVISIT 201 MI TE KALUARA
REXHISTRIMI I 2 të NE RKS
BORD KOMPJUTER
HARXHIME SHUME TE VOGLA
MESATARIAHT 5.5 LITRA NE 100 KM
NXHYRË E ZEZ METALIKE
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »