SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8 3.0 TDI Quattro - Facelift
Çmimi :
€23,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
55969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A8 3.0 TDI Quattro - Facelift
Viti i Prodhimit: 2008
Ngjyra: E Klatert e Mbyllt - Metalike
Paisjet:
Bi - Xenon, Karrikat Memorje x 2, Tv, Navigacion, DVD Player, CD x 6, Automatik-Tiptronik-7 shpejtesi, Klime Automatike, Drita te mjegulles, Quattro permanent, Shpejtesite ne Timon, Multifukncionet ne Timon, Timon Elektrik, Distance Control, Cruise Control, Tempomat, SIDE ASSIST, BOSSE Surround Sound System, Senzora Parkimi Para dhe Mrapa, Pasqyre (full) elektrike, Bordcomputer (colour), Pasqyret brenda dhe jashte konvex, Senzore te shiut, Bluetooth, Perde anash dhe mrapa x3.

Shtese:
Makina ka Gepekun e S8 te vendosur qe eshte blere ekstra, Makina ka dy (2) pare fellne me goma te dimrit dhe te veres.
Gomat e veres jane Model i Audis A8 numri ''20'' te modelit te ri (ROTTOR).
Te dimrit jane model i Audis A6 numri ''17'' me goma te reja te dimrit..

Nr. Kontaktues:
044 504 043
Nga ora: 08:00 - 22:00
Informata rreth publikuesit
leart.j
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »