SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf Country
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
55982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
4x4 , plus gomat e dimrit
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Ferizaj
044202024
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »