SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 525 Turbo diesel
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
BMW 525
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,635
Motori (kubik) :
2400.00
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
55984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 525 2.4 Turbo diesel viti 1995 posedon abs airbag hidrualik karrika elektronike me nxemje xhamat elektronik pasqyrat elektronik etj etj 1 vit regjistrim ne gjendje te mrekullueshme asht. Ndrim i mundshem
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Robert
Gjakovë
049353132
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »