SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bora
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1984.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
55985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Vw Bora Benzin 2002 ngjyr e zeze metalike e shes urgjent
arsye e shitjes eshte se kam marr ni vetur tjeter pa dogan e vitit 2001 e me duhet tia paguaj doganen
regjistrim edhe 10 muaj
Informata rreth publikuesit
Sabedin
Prishtinë
049474459
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »