SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 Tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
56041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passatin eshte ne gjendje te mir me targa te zvicres Nr.049181270
Informata rreth publikuesit
Ramadan
Suharekë
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »