SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa romeo 147 benzin 2003
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
86,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES ALFA ROMEO 147 VITI2003 BENZIN 1.6 16V ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE KA 86000 KM TE GARANTUARA ESHT SERVISUAR KOMPLET RRYPI POPM KOMPLET SETI ,RRYPI I ALTENATORIT KOMPLET FRENIMI ETJ ESHT KOMPLET I SERVISUAR QE NI JAV PO ASHTU EDHE NI VIT REGJISTRIM PER ME SHUM KONTAKT 045-53-53-14
ESHTI SHUM I RUAJTUN
Informata rreth publikuesit
bujaricaen
Prishtinë
045535314
PRISHTIN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »