SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 1.9 TDI SLINE
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 1.9 TDI ME I TE KUQE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME KLIMA AC PASQYRA ELEKTRIKE LARTE POSHTE + HAPJE DHE MBYLLJE.........MOB;0692785551
Informata rreth publikuesit
eri
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »